Visiskai Sutinku! Tik Zinoma Nesamones Nesamonem Nelygios.
Jei nedarysi nesąmonių kol būsi jaunas, - neturėsi dėl ko šypsotis, kai būsi senas.
velnioadvokate
4824
Anonimas
4826
#1 šok su parašiutu, išsimaudyk nuogas upėj/ežere, apsimesk užseniečiu ir šnekėk angliškai, daryk tuos internete esančius "prikolus" lifte/kino teatre/parduotuvėj. ;)
zvp
4826
Vargu ar tada senatvėj bus dėl ko šypsotis..
Anonimas
4826
Apiplėšk banką :D
zvp
4826
Labai jau banalu :)
Anonimas
4827
#1 Dėk galvą į sieną ;) Turėtų šito pakakti (:
zvp
4827
Net užsimaniau padaryt kokią nesąmonę :D
|

