Man asmeniskai Chemija daug sudetingiau nei fizika
Jeigu jis juda, tai biologija. - Jeigu smirda, tai chemija. Jeigu nesupranti - fizika.
Anonimas
4896
CRONUS
5166
#11 Tu pats toks ir būsi, jei ir toliau nelankysi mokyklos. (Tik dėl piršto abejoju)
Anonimas
5166
O jeigu smyrdantis bomzas vaikscioja ant vieno rankos pirsto.. kas tai ? Biologija,nes vaiskto ? Chemija, nes smyrdi ? o gal fizika, nes vaiksciojimas ant 1 pirsto yra kazkas nesuprantamo... WTF? galbut BioChemineFizika ? :D
Anonimas
5491
Pff, copy paste iš demotivation.us . Išvertei ir keliesi reitingus, lol . :D
tadas997
5494
teisingai pasakei
Anonimas
5494
Fizika yra tada, kai neveikia. O jei nesupranti - tai prastai klausei per pamokas.
Anonimas
5494
Rytojus greiciau, viskas baigta bus...
anonimas
5494
jeigu jis nuluzta tai alus
Anonimas
5494
Baikit su tais mokslais juk vasara!!
povilasq
5494
jeigu nesuprant- tai LOGIKA!, ir nebetkokia, o nelogiska...
Anonimas
5494
Jeigu jis juda-biologija? Wtf? Nuo kada grybo sandara juda? Man atrodo, kad kaip tik jeigu juda tai fizika, nes ten visokie pagreičiai, ampritudės ir panašiai..
Anonimas
5494
#1 viskas kas neveikia - fizika, o viskas kas nesuprantama - matematika
QurTu
5494
Rendolfas merfio desniu knyga perskaite
|

