Man asmeniskai Chemija daug sudetingiau nei fizika
Jeigu jis juda, tai biologija. - Jeigu smirda, tai chemija. Jeigu nesupranti - fizika.
Anonimas
4895
CRONUS
5165
#11 Tu pats toks ir būsi, jei ir toliau nelankysi mokyklos. (Tik dėl piršto abejoju)
Anonimas
5165
O jeigu smyrdantis bomzas vaikscioja ant vieno rankos pirsto.. kas tai ? Biologija,nes vaiskto ? Chemija, nes smyrdi ? o gal fizika, nes vaiksciojimas ant 1 pirsto yra kazkas nesuprantamo... WTF? galbut BioChemineFizika ? :D
Anonimas
5490
Pff, copy paste iš demotivation.us . Išvertei ir keliesi reitingus, lol . :D
tadas997
5493
teisingai pasakei
Anonimas
5493
Fizika yra tada, kai neveikia. O jei nesupranti - tai prastai klausei per pamokas.
Anonimas
5493
Rytojus greiciau, viskas baigta bus...
anonimas
5493
jeigu jis nuluzta tai alus
Anonimas
5493
Baikit su tais mokslais juk vasara!!
povilasq
5493
jeigu nesuprant- tai LOGIKA!, ir nebetkokia, o nelogiska...
Anonimas
5493
Jeigu jis juda-biologija? Wtf? Nuo kada grybo sandara juda? Man atrodo, kad kaip tik jeigu juda tai fizika, nes ten visokie pagreičiai, ampritudės ir panašiai..
Anonimas
5493
#1 viskas kas neveikia - fizika, o viskas kas nesuprantama - matematika
QurTu
5493
Rendolfas merfio desniu knyga perskaite
|

