Mano vaizduotė viršija ribas... :D
Jeigu nebijai tamsos, - vadinasi neturi vaizduotės.
Curse
5123
Anonimas
5203
jei nebijai tamsos tai reiskai neapsakome vaizduote turi kuri gali suteikti dievo gales OoO
Geras_Iksas
5204
www.demotyvacijos.lt/from-Geras_Iksas/not-approved/susimastykit-1507888.html
hyperpacas
5204
nesuprantu zmoniu kurie bijo tamsos...
Anonimas
5204
nebijau tamsos, bijau savo vaizduotes...
|

