Jeigu nebijai tamsos, - vadinasi neturi vaizduotės.

2012.03.25 Rendolfas
  • 40
5
Jeigu nebijai tamsos,







Curse 5124    
Mano vaizduotė viršija ribas... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
jei nebijai tamsos tai reiskai neapsakome vaizduote turi kuri gali suteikti dievo gales OoO
hyperpacas 5206    
nesuprantu zmoniu kurie bijo tamsos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5206    
nebijau tamsos, bijau savo vaizduotes...
Grįžti į viršų