Mano vaizduotė viršija ribas... :D
Jeigu nebijai tamsos, - vadinasi neturi vaizduotės.
Curse
5125
Anonimas
5205
jei nebijai tamsos tai reiskai neapsakome vaizduote turi kuri gali suteikti dievo gales OoO
Geras_Iksas
5207
www.demotyvacijos.lt/from-Geras_Iksas/not-approved/susimastykit-1507888.html
hyperpacas
5207
nesuprantu zmoniu kurie bijo tamsos...
Anonimas
5207
nebijau tamsos, bijau savo vaizduotes...
|

