Jeigu nebijai tamsos, - vadinasi neturi vaizduotės.

2012.03.25 Rendolfas
  • 40
5
Jeigu nebijai tamsos,







Curse 5120    
Mano vaizduotė viršija ribas... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5201    
jei nebijai tamsos tai reiskai neapsakome vaizduote turi kuri gali suteikti dievo gales OoO
hyperpacas 5202    
nesuprantu zmoniu kurie bijo tamsos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5202    
nebijau tamsos, bijau savo vaizduotes...
Grįžti į viršų