Jeigu nebijai tamsos, - vadinasi neturi vaizduotės.

2012.03.25 Rendolfas
  • 40
5
Jeigu nebijai tamsos,







Curse 5126    
Mano vaizduotė viršija ribas... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5206    
jei nebijai tamsos tai reiskai neapsakome vaizduote turi kuri gali suteikti dievo gales OoO
hyperpacas 5208    
nesuprantu zmoniu kurie bijo tamsos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5208    
nebijau tamsos, bijau savo vaizduotes...
Grįžti į viršų