Jeigu nebūtų vaikų, - mes nežinotume daugybės paslapčių.

2012.07.10 Rendolfas
  • 79
6
Jeigu nebūtų vaikų,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5100    
shit to funny
Geras_Iksas 5100    
ties penktu susijuokiau :D
Aidas45 5100    
joo
Ignassin 5100    
#1 Kažkada, o to ir linkiu, jie bus džiaugsmo šaltinis ;)
Nuotraukos nėra
benicko 5100    
pats/i buvai vaikas, o galbūt ir pats/i turėsi vaikų, taip kad geriau taip nemanyti. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5100    
Uzknisa tie vaikai
Grįžti į viršų