shvelniai tariant jei drunas esi ir y tai ishkeitei tai tavo bedos :)) normalus zmones rasho ar skambina kai negali susitikt ir pakalbet realiai :)
Jeigu taip ir toliau, - greitai pamiršime koks malonumas yra būti su žmogumi.
Anonimas
4973
Blackrose166
5300
Tai tik susisiekimo priemonė. Žinoma, ji pakenkė daugeliui žmonių, pagrinde jų bendravimui. Mano nuomone, viskas turi būti daroma su saiku
Anonimas
5300
#2 Tai šūdas tada tavo tie santykiai. Santykių per atstumą nebūna. Tavo merga jau senai kitą turi, kol tu ten per atstumą smaukai...
Anonimas
5301
ble o jei santykiai per atstuma ir tenka dazniau tajp bendraut?
Anonimas
5301
Tikrai niekad nepamirsim. Ypac kaip gera su mylimu zmogumi buti kartu, kalbetis ir pan..
|

