Jis - nepabijojo užkalbinti

2011.12.11 Rendolfas
  • 93
15
Jis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5037    
Užkalbino, tiesiai šviesiai kalbant, ne pačią gražiausią >.>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5149    
Jo jo, užkalbino. Čia dar daug kas neaišku. Tačiau vaikai bus labai "gražūs"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5175    
jis nepabijojo uzkalbinti... ji nepabijojo jo turtingu tevu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5183    
Duxam sekas
B3vardis 5305    
Sorry, nereikia tavo patarimų. :)
YouAreBUSTED 5305    
#9 Kiek tau metų? 70? ant kiekvienos demotyvacijos parašo po kažkokia nesąmonę. Nepatinka mauk iš čia, pamatysi lengviau paliks :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5305    
Geras iksas neblogai parašė. Keista kaii vaikai, pamatę tokią foto galvoja, kad tik dėl 1 priežasties taip galėjo nutikti. Tai rodo koks jų intelektas nedidelis..
Geras_Iksas 5311    
vienas is variantu tai paprasciausiai pinigu kiekis o ne uzkalbinimas nuleme cia taip jiems viska :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
nepavydekit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
arba ji kazkada buvo jis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
...arba laimejo loterijoje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
Tai kad jis normalus bachuras. Nera grazuolis, bet tai kad ir neslykstus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
#1 tu visados apkabindamas savo sese prisiglaudi taip, kad jos papai liečia tavo krutine,o koja spaudžia tavo kiaušius?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
cia siaip jo sese
Grįžti į viršų