Užkalbino, tiesiai šviesiai kalbant, ne pačią gražiausią >.>
Jis - nepabijojo užkalbinti
Anonimas
5038
Anonimas
5149
Jo jo, užkalbino. Čia dar daug kas neaišku. Tačiau vaikai bus labai "gražūs"
Anonimas
5175
jis nepabijojo uzkalbinti... ji nepabijojo jo turtingu tevu ;D
Anonimas
5183
Duxam sekas
B3vardis
5306
Sorry, nereikia tavo patarimų. :)
YouAreBUSTED
5306
#9 Kiek tau metų? 70? ant kiekvienos demotyvacijos parašo po kažkokia nesąmonę. Nepatinka mauk iš čia, pamatysi lengviau paliks :)
Anonimas
5306
Geras iksas neblogai parašė. Keista kaii vaikai, pamatę tokią foto galvoja, kad tik dėl 1 priežasties taip galėjo nutikti. Tai rodo koks jų intelektas nedidelis..
Geras_Iksas
5311
vienas is variantu tai paprasciausiai pinigu kiekis o ne uzkalbinimas nuleme cia taip jiems viska :)
Anonimas
5312
nepavydekit
Anonimas
5312
arba ji kazkada buvo jis.
Anonimas
5312
:D
Anonimas
5312
...arba laimejo loterijoje
Anonimas
5313
Tai kad jis normalus bachuras. Nera grazuolis, bet tai kad ir neslykstus.
Anonimas
5313
#1 tu visados apkabindamas savo sese prisiglaudi taip, kad jos papai liečia tavo krutine,o koja spaudžia tavo kiaušius?
Anonimas
5313
cia siaip jo sese
|

