Juk taip nedaug reikia, - kad žmogus būtų laimingas.

2011.10.14 Rendolfas
  • 193
11
Juk taip nedaug reikia,







Mr.Troll 5370    
#5 O tu bandai douchebag vaidinti. Kokios problemos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
#6 teisingai pasakyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
reikia drauga tureti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
Man pilnai laimei reikia amzinos jaunystes ir sitos bukos lanetos, pilno idiotu.
anonimas 5371    
pilnai laimei man ir alaus uztenka
Nuotraukos nėra
zalgirietis14 5371    
duok man: mylincia seima, gerus draugus, ir sveikato. O kai bus sveikata bus ir pinigu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
#3 tu durnas
#4 nematai kad jis bando troli vaidint?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
#3 materialistas..
Mr.Troll 5371    
Duok daug pinigu, ir as busiu laimingas visa gyvenima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
gauruoc, pavarei :D p.s.zodyje zoles klaida
Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
4 Greiciausiai jis/ji maniakas
5 Girtas bomzas uzsimane artumo
6 Tai dazniausia buna bezdalas
7 dar ir isdziovintos, susuktos i piepieruka ir pridegtos
8 -E ziurkike, grazi sikna! Kur eini?!
Grįžti į viršų