burn... :D
Kad kaunas toks geras duobių tvarkyme būtų, - kaip kad chorų karuose...
Anonimas
4805
Anonimas
4806
Toke nesamoninga demotivacija nėra nė biškį logikos
Anonimas
4807
Korupcija 4 kartas is eiles
Anonimas
4807
tai matyt vienintelis Kaunas ir beziuri sita apgailetina sou
Anonimas
4807
AS vapshie stebiuosi kas toki shuda ziuri.
Anonimas
4807
Kas čia per demotyvacija...? Kauniečiai nei tvarkyme, nei dainavime NĖRA GERI.. Šlykštu klausyt
Cinema
4807
www.demotyvacijos.lt/nepatikrinti/visi/kur-dingsta-kauno-pinigai-uz-duobiu-tvarkyma-1573405.html?offset=1
|

