burn... :D
Kad kaunas toks geras duobių tvarkyme būtų, - kaip kad chorų karuose...
Anonimas
4806
Anonimas
4807
Toke nesamoninga demotivacija nėra nė biškį logikos
Anonimas
4808
Korupcija 4 kartas is eiles
Anonimas
4808
tai matyt vienintelis Kaunas ir beziuri sita apgailetina sou
Anonimas
4808
AS vapshie stebiuosi kas toki shuda ziuri.
Anonimas
4808
Kas čia per demotyvacija...? Kauniečiai nei tvarkyme, nei dainavime NĖRA GERI.. Šlykštu klausyt
Cinema
4808
www.demotyvacijos.lt/nepatikrinti/visi/kur-dingsta-kauno-pinigai-uz-duobiu-tvarkyma-1573405.html?offset=1
|

