burn... :D
Kad kaunas toks geras duobių tvarkyme būtų, - kaip kad chorų karuose...
Anonimas
4804
Anonimas
4805
Toke nesamoninga demotivacija nėra nė biškį logikos
Anonimas
4806
Korupcija 4 kartas is eiles
Anonimas
4806
tai matyt vienintelis Kaunas ir beziuri sita apgailetina sou
Anonimas
4806
AS vapshie stebiuosi kas toki shuda ziuri.
Anonimas
4806
Kas čia per demotyvacija...? Kauniečiai nei tvarkyme, nei dainavime NĖRA GERI.. Šlykštu klausyt
Cinema
4806
www.demotyvacijos.lt/nepatikrinti/visi/kur-dingsta-kauno-pinigai-uz-duobiu-tvarkyma-1573405.html?offset=1
|

