www.youtube.com/watch?v=YBKcRQb3p3k
Kaip moterų akyse - vyrai renka arba praranda taškus
Anonimas
5139
Anonimas
5146
#8 pyksti, kad stumia ant moterų, bet pati stumi ant vyrų.. na ir kuo gi tu tada geresnė?
Anonimas
5146
ko cia verkiat "nesirinkit tokiu panu", "debiles"... taigi cia prikolas padarytas, nei kas tuos taskus skaiciuoja, nei ka :D atsigaukit kai kurie su savo teorijom....
Anonimas
5146
#8 pritariu.
Anonimas
5146
Ko čia stumiat ant panų, jei jūs, vyrai, dar prasčiau su jomis elgiatės? Patys į moteris žiūrit kaip į daiktą, o paskui drįstat kabinėtis kurdami pasakas apie taškus. Patys ne per daug norit tikėdamiesi, kad moteris tik gamins, valys ir lovoj duosis?
Anonimas
5147
Niekas nekaltas, kad tokias tesirenkat ;)
Anonimas
5147
#3 kazkaip net nepiktina tavo teiginys, nes per daug jau iskele bambas tos mergos, per daug nori.. o kad svarbiausia apibusis susitarimas, tai joms giliai pxj
Geras_Iksas
5147
tas su -800 tai pramuse :D
Miaauuu
5147
"Na tai kas, tu irgi tokį turi." -800. Good one. :D
Bershka
5147
bl kokios debiles man tos mergos :D
Anonimas
5147
taigi cia viskas stipriai ispusta, ko cia piktinates.. pasijuoktumet geriau, nes kaip demotyvacijos, tai pokstas vykes :D
Anonimas
5147
Aš nesuprantu kodėl visi į šį pokštą žiūri rimtai?
|

