Kartais, akimirka malonumo - kainuoja daugiau, nei buvo verta pati akimirka.
EllDiago
5177
Anonimas
5474
čia turbūt iš google earth daryta foto.
Anonimas
5474
good1
Anonimas
5474
ka?nieko nesupratau..
Anonimas
5475
Noriu arbūzo :(
Anonimas
5475
Kas bl tvirtina tokias nesamones?
demo.
5475
O aš kaip tik arbūzą valgau, ir ši arbūzo valgymo akimirka tikrai buvo verta to, kad važiavau per tokį karštį į prekybos centrą ir atgal, su DVIRAČIU
Geras_Iksas
5475
vel kazka paliko del to kad pabuvo su kitu zmogum... dieve padek ir apsaugok mus nuo blogio.. amen
|

