Kartais, akimirka malonumo - kainuoja daugiau, nei buvo verta pati akimirka.
EllDiago
5179
Anonimas
5475
čia turbūt iš google earth daryta foto.
Anonimas
5476
good1
Anonimas
5476
ka?nieko nesupratau..
Anonimas
5476
Noriu arbūzo :(
Anonimas
5476
Kas bl tvirtina tokias nesamones?
demo.
5476
O aš kaip tik arbūzą valgau, ir ši arbūzo valgymo akimirka tikrai buvo verta to, kad važiavau per tokį karštį į prekybos centrą ir atgal, su DVIRAČIU
Geras_Iksas
5476
vel kazka paliko del to kad pabuvo su kitu zmogum... dieve padek ir apsaugok mus nuo blogio.. amen
|

