Kažkada užtekdavo vaizduotės, - ir nereikėdavo jokios super grafikos.

2012.01.30 Rendolfas
  • 88
13
Kažkada užtekdavo vaizduotės,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5178    
Oj kaip losdavau pirma ir paskutini ;) Patikdavo pasaudyt su sautuveliu i ekrana :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
pamenu kai losdau situs zaidimus , futbola ir t.t
Nuotraukos nėra
Anonimas 5255    
koks paskutinio žaidimo pavadinimas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5256    
jop, tas futbolas tai jega :) et, vaikyste :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5256    
Goal 3 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5257    
#5 As ir noreciau to antro pavadinima suzinot, but neblogai dabar per emuliatoriu palost, nes nesveikas zaidimukas buvo :)
Catenas 5258    
#4 Pritariu. Dabar vyksta besaikis grafikos kelimas, o visa kita arba pamirstama, arba "nespejama".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5258    
9999999999 in 1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5258    
Kaip vadinasi tas antras nuo viršaus? Pamenu, kaip žaisdavau. Nesveikų golų būdavo galima įmušt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5258    
Ir dabar isijungus kaikuriuos senus zaidimus supranti, kad grafika pagerejo, bet turinys - ne velnio. Seni FF zaidimai yra legendos ir to niekas nepakeis, juos ir dabar zmones zaidzia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5258    
prisimenu pirma ir formules
Nuotraukos nėra
Anonimas 5258    
pamenu ta pati pirma zaidima :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5258    
Gera demo :)
Grįžti į viršų