#10 apsiverk bekiausi
Kiekvienais metais - vidutiniškai apie 230 estų suvažinėja volas
Anonimas
5161
Anonimas
5161
#7 ir #4 Eikit jus na**ui. Jei nezinot ka rasyt komentaruose tai geriau isvis patylekit...
Tipo
5161
o latviai po pietų yra durni :D
Anonimas
5161
Ir vis tiek nesamonė šita demo!
Anonimas
5162
#5 #6 vargseliai verksniai nesusiprateliai
Anonimas
5162
#4 Vargšelis guzas nesugeba paaiškinti, paskui verkia, kad aplinkui vien debiloidai... #3 #2 Yra stereotipas, kad estai - labai lėti žmonės, panašiai, kaip kad lietuviai pikti ant kaimynų, rusai pijokai, britai kreivadančiai, ir t.t.
Anonimas
5162
#4 ka tu cia kurva gribauji asile? :D
Anonimas
5162
#2 #3 vargseliai debiloidai nesupranta demotyvacijos, paskui tokie verkia kad bogos demo, nors nieko nesupranta
Anonimas
5162
Sorry, bet nesupratau kur čia bajeris?
Anonimas
5162
Prasau kapitono nuovakos pagalbos!!!
Anonimas
5162
kas ten eina estas bega
|

