#10 apsiverk bekiausi
Kiekvienais metais - vidutiniškai apie 230 estų suvažinėja volas
Anonimas
5160
Anonimas
5160
#7 ir #4 Eikit jus na**ui. Jei nezinot ka rasyt komentaruose tai geriau isvis patylekit...
Tipo
5161
o latviai po pietų yra durni :D
Anonimas
5161
Ir vis tiek nesamonė šita demo!
Anonimas
5161
#5 #6 vargseliai verksniai nesusiprateliai
Anonimas
5161
#4 Vargšelis guzas nesugeba paaiškinti, paskui verkia, kad aplinkui vien debiloidai... #3 #2 Yra stereotipas, kad estai - labai lėti žmonės, panašiai, kaip kad lietuviai pikti ant kaimynų, rusai pijokai, britai kreivadančiai, ir t.t.
Anonimas
5161
#4 ka tu cia kurva gribauji asile? :D
Anonimas
5161
#2 #3 vargseliai debiloidai nesupranta demotyvacijos, paskui tokie verkia kad bogos demo, nors nieko nesupranta
Anonimas
5161
Sorry, bet nesupratau kur čia bajeris?
Anonimas
5161
Prasau kapitono nuovakos pagalbos!!!
Anonimas
5162
kas ten eina estas bega
|

