Kitais metais, - sėkmę reikėtų pabandyti ir Man.

2012.01.17 Rendolfas
  • 114
7
ketvirtas, kartas, garantuoja







Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
#5 Dainuot tikrai gali ne visi. Jei neturi klausos, stipraus balso - tau apie dainavimą gyvai tik svajot, nebent nori dainuot pastoviai fonogramas. Pažįstu kelis žmones, kuriem buvo tiesiog nelemta dainuot, bet jie save atrado kitur. Tikrai ne viską įmanoma išmokt. Tiesiog jei turi talentą, tai reik su juo dirbt ir viskas.
Mr.Troll 5272    
#5 O kas tavo manymu yra talentas? Trecia koja? Talentas yra tai, ka tu geriausiai sugebi uz kitus. Viskas ismokstama. Tik ne visi sugeba ismokt. Kaip tu. Spermiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5272    
ar taicia talentas ?DAINUOTI? OT TALENTAS :D kiekvienas palankykit pamokeles dainavimo lavinkit balsair jus busit pokeliu metu tokie talentai kad ojojooo ... apsurdas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5272    
ups, turejo but mano komentaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5272    
Jei teisėjai praleistų Minedą, tai būtinai balsuočiau:D
kasiakas 5273    
Tas tai jo :)
Grįžti į viršų