#4 :D
Kol kas - čia yra geriausia šios dainos versija.
Anonimas
5238
zvp
5238
#1 Argumentuoti komentarai, mane visada žavėjo ;) Tiesą sakant žavi ir tokie, kurie skirti tik tam, kad įžeistų žmogų. Galbūt jauti kokį nepilnavertiškumo kompleksą? Galbūt mokykloje Tave stumdo klasės draugai? Pravardžiuoja? Ir tik internete sugebi išlieti savo pyktį, kai nereikia matyti kito žmogaus? Geros dienos ;)
Anonimas
5238
Autoriu tai tikrai bukaprotis, bietoi to kad keltu demo beprasmiskas nueitu i lauka, pasidziaugtu paskutiniu sniegiu..
Anonimas
5238
Nea, tai tik jo žalias žalias padydas :D
Anonimas
5238
tikrai demotyvuoja autoriaus bukumas...
|

