#4 :D
Kol kas - čia yra geriausia šios dainos versija.
Anonimas
5233
zvp
5233
#1 Argumentuoti komentarai, mane visada žavėjo ;) Tiesą sakant žavi ir tokie, kurie skirti tik tam, kad įžeistų žmogų. Galbūt jauti kokį nepilnavertiškumo kompleksą? Galbūt mokykloje Tave stumdo klasės draugai? Pravardžiuoja? Ir tik internete sugebi išlieti savo pyktį, kai nereikia matyti kito žmogaus? Geros dienos ;)
Anonimas
5233
Autoriu tai tikrai bukaprotis, bietoi to kad keltu demo beprasmiskas nueitu i lauka, pasidziaugtu paskutiniu sniegiu..
Anonimas
5233
Nea, tai tik jo žalias žalias padydas :D
Anonimas
5233
tikrai demotyvuoja autoriaus bukumas...
|

