Gera humoro jausma turi baxurelis. O daugelis nesupranta, jog jis prikolina. Galvoja, kad rimtai paplaukes. Daugelis cia neturi jokio humoro jausmo. Gaila man jusu. O siena tikrai grazi :D
Lietuviais esame mes gimę, - ir troliais turime išlikt!
Anonimas
5098
Anonimas
5107
skaiste kalvaityte #7
Anonimas
5107
Kaip ji per fb pasivadinus? Pasikviest noriu xD
Anonimas
5108
Uzskaitau :D
Anonimas
5108
zalgirio fane
Anonimas
5112
#2 tai susikurk
Anonimas
5112
geras :D
Anonimas
5112
tureciau feisbuka pakviesciau i draugus...deja....
Anonimas
5112
Gerulis :D
|

