Gera humoro jausma turi baxurelis. O daugelis nesupranta, jog jis prikolina. Galvoja, kad rimtai paplaukes. Daugelis cia neturi jokio humoro jausmo. Gaila man jusu. O siena tikrai grazi :D
Lietuviais esame mes gimę, - ir troliais turime išlikt!
Anonimas
5095
Anonimas
5104
skaiste kalvaityte #7
Anonimas
5104
Kaip ji per fb pasivadinus? Pasikviest noriu xD
Anonimas
5105
Uzskaitau :D
Anonimas
5105
zalgirio fane
Anonimas
5109
#2 tai susikurk
Anonimas
5109
geras :D
Anonimas
5109
tureciau feisbuka pakviesciau i draugus...deja....
Anonimas
5109
Gerulis :D
|

