Gerai, kad pas mano laptopą tik maitinimo kabelis tėra :D
Mama paprašė, - kad susitvarkyčiau kompiuterio laidus.
Anonimas
5223
beerlife
5227
Visada taip:D
Anonimas
5228
Liux :D
Ignassin
5228
Nors laidus sukelt gal ir gerai, nes paskui lengviau grindis plaut/siurbt kai kamuoliai dulkių prisirenka :D Aišku reikia tvarkingai susukt ir sukabint tuos laidus, ne bile kaip suglamžyt :)
Anonimas
5228
Pas mane tai viskas gale belekaip sukista :D bele kad nemaisitu ir kad netycia kokio laido nenutemtum
Ignassin
5228
Bet vistik būna žmonių kurie susitvarko. Ne kaip pas kai kuriuos (daugumą) pažįstamų įeini į kambarį ir žiūrėk, kad nenutemptum kokio spausdintuvo nuo lentynos užkliuvęs už laido :)
|

