Mano gyvenimas tavo rankose. - Tavo gyvenimas - mano.

2011.04.21 Rendolfas
  • 80
18
duona,degtine,rugis,kvietis,laukas,rankose,mano







Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Pagarbiai,Duona.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Pirma mintis... Varpa?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
palabyvy
povilasq 5547    
o man labiau is sulciu varomi patinka :[
Usagi 5547    
+
Teenagor 5547    
am, so??
Ex02r 5547    
Čia toks dalykas. Prišikai - traša. Užaugo grūdas ... suvalgei duoną - maistas. Vėl prišikai... Gyvenimo ratas. Nebus šūdo, nebus ir grūdo.
Nuotraukos nėra
blackdist 5547    
O Jūs nepamąstot, kad iš "rugio" ir degtinę daro? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Čia ta prasme, kad jeigu neužauginsi nebus ko valgyt, nebus ko valgyt negyvensi..
Rama18 5547    
Visi priklauso nuo VARPOS. logiska.
Ugh 5547    
Nežinau dėl ko, bet pagalvojau taip pat kaip ir #1 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Mano rankose mano alus ir man px ;D
Punceka 5547    
Prie to, kad iš kviečių, rūgių ir kitų javų, jums daroma duona.
Nuotraukos nėra
nknezinau 5547    
tai cia tipo nuo rugio priklausomas?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Grūdas - degtinės simbolis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
123 - pritariu, prie ko cia tas grudas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
pri ciom cia tas grudas?
Ex02r 5547    
nuo varpos priklausai
Grįžti į viršų