Pagarbiai,Duona.
Mano gyvenimas tavo rankose. - Tavo gyvenimas - mano.
Anonimas
5534
Anonimas
5539
Pirma mintis... Varpa?
Anonimas
5540
palabyvy
povilasq
5541
o man labiau is sulciu varomi patinka :[
Usagi
5541
+
Teenagor
5541
am, so??
Ex02r
5541
Čia toks dalykas. Prišikai - traša. Užaugo grūdas ... suvalgei duoną - maistas. Vėl prišikai... Gyvenimo ratas. Nebus šūdo, nebus ir grūdo.
blackdist
5541
O Jūs nepamąstot, kad iš "rugio" ir degtinę daro? ;D
Anonimas
5541
Čia ta prasme, kad jeigu neužauginsi nebus ko valgyt, nebus ko valgyt negyvensi..
Rama18
5541
Visi priklauso nuo VARPOS. logiska.
Ugh
5541
Nežinau dėl ko, bet pagalvojau taip pat kaip ir #1 ;D
Anonimas
5541
Mano rankose mano alus ir man px ;D
Punceka
5541
Prie to, kad iš kviečių, rūgių ir kitų javų, jums daroma duona.
nknezinau
5541
tai cia tipo nuo rugio priklausomas?;D
Anonimas
5541
Grūdas - degtinės simbolis.
Anonimas
5541
123 - pritariu, prie ko cia tas grudas?
Anonimas
5541
pri ciom cia tas grudas?
Ex02r
5541
nuo varpos priklausai
|

