Mano gyvenimas tavo rankose. - Tavo gyvenimas - mano.

2011.04.21 Rendolfas
  • 80
18
duona,degtine,rugis,kvietis,laukas,rankose,mano







Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Pagarbiai,Duona.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
Pirma mintis... Varpa?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
palabyvy
povilasq 5541    
o man labiau is sulciu varomi patinka :[
Usagi 5541    
+
Teenagor 5541    
am, so??
Ex02r 5541    
Čia toks dalykas. Prišikai - traša. Užaugo grūdas ... suvalgei duoną - maistas. Vėl prišikai... Gyvenimo ratas. Nebus šūdo, nebus ir grūdo.
Nuotraukos nėra
blackdist 5541    
O Jūs nepamąstot, kad iš "rugio" ir degtinę daro? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Čia ta prasme, kad jeigu neužauginsi nebus ko valgyt, nebus ko valgyt negyvensi..
Rama18 5541    
Visi priklauso nuo VARPOS. logiska.
Ugh 5541    
Nežinau dėl ko, bet pagalvojau taip pat kaip ir #1 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Mano rankose mano alus ir man px ;D
Punceka 5541    
Prie to, kad iš kviečių, rūgių ir kitų javų, jums daroma duona.
Nuotraukos nėra
nknezinau 5541    
tai cia tipo nuo rugio priklausomas?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Grūdas - degtinės simbolis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
123 - pritariu, prie ko cia tas grudas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
pri ciom cia tas grudas?
Ex02r 5541    
nuo varpos priklausai
Grįžti į viršų