Mano gyvenimas tavo rankose. - Tavo gyvenimas - mano.

2011.04.21 Rendolfas
  • 80
18
duona,degtine,rugis,kvietis,laukas,rankose,mano







Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Pagarbiai,Duona.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Pirma mintis... Varpa?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
palabyvy
povilasq 5544    
o man labiau is sulciu varomi patinka :[
Usagi 5544    
+
Teenagor 5545    
am, so??
Ex02r 5545    
Čia toks dalykas. Prišikai - traša. Užaugo grūdas ... suvalgei duoną - maistas. Vėl prišikai... Gyvenimo ratas. Nebus šūdo, nebus ir grūdo.
Nuotraukos nėra
blackdist 5545    
O Jūs nepamąstot, kad iš "rugio" ir degtinę daro? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Čia ta prasme, kad jeigu neužauginsi nebus ko valgyt, nebus ko valgyt negyvensi..
Rama18 5545    
Visi priklauso nuo VARPOS. logiska.
Ugh 5545    
Nežinau dėl ko, bet pagalvojau taip pat kaip ir #1 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Mano rankose mano alus ir man px ;D
Punceka 5545    
Prie to, kad iš kviečių, rūgių ir kitų javų, jums daroma duona.
Nuotraukos nėra
nknezinau 5545    
tai cia tipo nuo rugio priklausomas?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Grūdas - degtinės simbolis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
123 - pritariu, prie ko cia tas grudas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
pri ciom cia tas grudas?
Ex02r 5545    
nuo varpos priklausai
Grįžti į viršų