Pagarbiai,Duona.
Mano gyvenimas tavo rankose. - Tavo gyvenimas - mano.
Anonimas
5538
Anonimas
5542
Pirma mintis... Varpa?
Anonimas
5544
palabyvy
povilasq
5544
o man labiau is sulciu varomi patinka :[
Usagi
5544
+
Teenagor
5545
am, so??
Ex02r
5545
Čia toks dalykas. Prišikai - traša. Užaugo grūdas ... suvalgei duoną - maistas. Vėl prišikai... Gyvenimo ratas. Nebus šūdo, nebus ir grūdo.
blackdist
5545
O Jūs nepamąstot, kad iš "rugio" ir degtinę daro? ;D
Anonimas
5545
Čia ta prasme, kad jeigu neužauginsi nebus ko valgyt, nebus ko valgyt negyvensi..
Rama18
5545
Visi priklauso nuo VARPOS. logiska.
Ugh
5545
Nežinau dėl ko, bet pagalvojau taip pat kaip ir #1 ;D
Anonimas
5545
Mano rankose mano alus ir man px ;D
Punceka
5545
Prie to, kad iš kviečių, rūgių ir kitų javų, jums daroma duona.
nknezinau
5545
tai cia tipo nuo rugio priklausomas?;D
Anonimas
5545
Grūdas - degtinės simbolis.
Anonimas
5545
123 - pritariu, prie ko cia tas grudas?
Anonimas
5545
pri ciom cia tas grudas?
Ex02r
5545
nuo varpos priklausai
|

