Meanwhile in Kaunas

2012.02.20 Rendolfas
  • 108
14
Meanwhile in Kaunas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5062    
Tai Vilnieciai pavydi Kaunieciam, kad pasipuosti visada pinigu turi ir ant smutkiu po mokesciu daugiau pinigu lieka. Naujojoje Vilnioje Pafotografuokit, ten dafr ne tokiu yra ir uzrasykit: VILNIUS- KULTUROS SOSTINE!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5192    
Ko jūs kišat tą Kauną kur nereikia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
#11 Prajuokinai ;D Katik pats parodei savo kultura apie kuria sneki...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
itis, tu ziurke jei nebuvai nei toj slabotkej nei zemuose sanciuose tai nx cia reiski savo menkaverte nuomone.. dar poto guodziates kad jus mazgotes pyzdina per kupra, tu buk nors su suknele ir kedais man nusisikt bet kai kazkas stumia ant wietos kurioje gimiau ir augau tikrai norisi snuki sutaskyt, nustokit pagaliau sikt vieni ant kitu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
kavenski bl!!
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5237    
Tai ką, net modas pradės ant Lietuvos miestų varyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
ew
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
Petruskevicius turetu ka pasakyti : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
#2 tai kad Kaune tik antri metai kaip mokaus
zvp 5238    
Kartą teko ir Vilniuje panašų vaizdą matyt. Na, skirtumas tas, kad vietoj treningų buvo kažkoks kitas apdaras, bet taip pat, tai buvo stiliukas, vertas aplodismentų.
MissBH 5238    
Oooooo gražuole, sėdi trūlike,
Oooooo gražuole, nu pažie į mane...
Oooooo gražuole, aš atsispirt tau negaliu,
Dar nemačiau tokių gražiųųųų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
tu per pusantru nematej?? as per 19 metu nemaciau tokiu fruktu :D
coliuke_ 5238    
:D Nu ką žinau geriau namuos sėdėt tokiom. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5239    
dar ne vienos tokios per pusantru metu nemaciau. cia gal kokioj slabotkej ar zemuosiuos sanciuos?
Grįžti į viršų