Meanwhile in Kaunas

2012.02.20 Rendolfas
  • 108
14
Meanwhile in Kaunas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5059    
Tai Vilnieciai pavydi Kaunieciam, kad pasipuosti visada pinigu turi ir ant smutkiu po mokesciu daugiau pinigu lieka. Naujojoje Vilnioje Pafotografuokit, ten dafr ne tokiu yra ir uzrasykit: VILNIUS- KULTUROS SOSTINE!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
Ko jūs kišat tą Kauną kur nereikia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
#11 Prajuokinai ;D Katik pats parodei savo kultura apie kuria sneki...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
itis, tu ziurke jei nebuvai nei toj slabotkej nei zemuose sanciuose tai nx cia reiski savo menkaverte nuomone.. dar poto guodziates kad jus mazgotes pyzdina per kupra, tu buk nors su suknele ir kedais man nusisikt bet kai kazkas stumia ant wietos kurioje gimiau ir augau tikrai norisi snuki sutaskyt, nustokit pagaliau sikt vieni ant kitu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5229    
kavenski bl!!
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5234    
Tai ką, net modas pradės ant Lietuvos miestų varyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5236    
ew
Nuotraukos nėra
Anonimas 5236    
Petruskevicius turetu ka pasakyti : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5236    
#2 tai kad Kaune tik antri metai kaip mokaus
zvp 5236    
Kartą teko ir Vilniuje panašų vaizdą matyt. Na, skirtumas tas, kad vietoj treningų buvo kažkoks kitas apdaras, bet taip pat, tai buvo stiliukas, vertas aplodismentų.
MissBH 5236    
Oooooo gražuole, sėdi trūlike,
Oooooo gražuole, nu pažie į mane...
Oooooo gražuole, aš atsispirt tau negaliu,
Dar nemačiau tokių gražiųųųų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5236    
tu per pusantru nematej?? as per 19 metu nemaciau tokiu fruktu :D
coliuke_ 5236    
:D Nu ką žinau geriau namuos sėdėt tokiom. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5236    
dar ne vienos tokios per pusantru metu nemaciau. cia gal kokioj slabotkej ar zemuosiuos sanciuos?
Grįžti į viršų