,, gadinti ora ,, prie merginos , tai jos negerbti? kas taip sugalvojo ?
Moteris yra tavo tada, - kai nesigėdija prie tavęs nusirengti. Vyras yra tavo tada, kai prie tavęs bezda.
Anonimas
5134
Tomax
5154
Sakyčiau... Visiška nesąmonė
Anonimas
5154
Na jei moteris tavo, tai tada bezdėt, riaugėt, šikt kur papuola galima. Kultūros ir išsilavinimo stoka.
Anonimas
5154
Susipažinai per grupinį sex? :D
Ignassin
5154
#1 Vadinasi jos negerbi ir kad nelaikai savo pana- tikrai nebūsi jos įsimylėjęs ;)
Anonimas
5154
su pana susipazinau visiskai nusirenge po 2 savaiciu ir ka? tipo isimilejo jau? viskas priklauso nuo zmogaus. o jei man ant mergos px tada bezdesiu drasiai, ir tikrai nebusiu isimylejas.
|

