Nejaugi rimtai - tau nepatinka ryža spalva?

2012.03.05 Rendolfas
  • 105
22
mano, avataras, irgi, ryzas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
trečia graži, kitos - nieko ypatingo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
Man trecia grazuole :)
xMeh 5226    
koks man tas kaciukas mielas oi... Pukutis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5227    
kaciukas geriauses kitu lievi
beerlife 5227    
Čia trūksta to kašaro iš šreko, žiūrinčio savo didelėm akytėm:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
Tikrai, nieko nematau tose nuotraukose blogo. Visgi ne peroksidinės barakudos..
zvp 5228    
Man tai labai patinka ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
ryza nera spalva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
gražios visos panos, jus rasistai duhamorai, tik i save žiurit kaip savo norus patenkint, o i moters nusispjaut , šudžiai jus bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
pirma grazi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
tai nepatinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
Antra ir paskutine visai nieko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
visos grazios
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
cia ne ryzi, cia readhead
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
2 rыža
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
ryžos spalvos nėra ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
2 ft slyksti
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5228    
Man asmeniškai kaip tik visai nesužavėjo. Nekenčiu auskaro ausyje, antra visai nepatraukli.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
kai 2 foto pamaceu vos vakariene neislindo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
nepatinka asile fsio dabar ciulpsit visi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
pirma ir paskutine gera :-*
Grįžti į viršų