trečia graži, kitos - nieko ypatingo.
Nejaugi rimtai - tau nepatinka ryža spalva?
Anonimas
5210
Anonimas
5219
Man trecia grazuole :)
xMeh
5223
koks man tas kaciukas mielas oi... Pukutis :)
Anonimas
5224
kaciukas geriauses kitu lievi
beerlife
5224
Čia trūksta to kašaro iš šreko, žiūrinčio savo didelėm akytėm:D
Anonimas
5225
Tikrai, nieko nematau tose nuotraukose blogo. Visgi ne peroksidinės barakudos..
zvp
5225
Man tai labai patinka ;D
Anonimas
5225
ryza nera spalva
Anonimas
5225
gražios visos panos, jus rasistai duhamorai, tik i save žiurit kaip savo norus patenkint, o i moters nusispjaut , šudžiai jus bl
Anonimas
5225
pirma grazi
Anonimas
5225
tai nepatinka
Anonimas
5225
Antra ir paskutine visai nieko.
Anonimas
5225
visos grazios
Anonimas
5225
cia ne ryzi, cia readhead
Anonimas
5225
2 rыža
Anonimas
5225
ryžos spalvos nėra ;D
Anonimas
5225
2 ft slyksti
Anonimas
5225
www.youtube.com/watch?v=AosIaBZyytE
Vilius_4_eminem
5225
Man asmeniškai kaip tik visai nesužavėjo. Nekenčiu auskaro ausyje, antra visai nepatraukli.
Anonimas
5225
kai 2 foto pamaceu vos vakariene neislindo
Anonimas
5225
nepatinka asile fsio dabar ciulpsit visi
Anonimas
5225
pirma ir paskutine gera :-*
|

