trečia graži, kitos - nieko ypatingo.
Nejaugi rimtai - tau nepatinka ryža spalva?
Anonimas
5211
Anonimas
5220
Man trecia grazuole :)
xMeh
5224
koks man tas kaciukas mielas oi... Pukutis :)
Anonimas
5225
kaciukas geriauses kitu lievi
beerlife
5225
Čia trūksta to kašaro iš šreko, žiūrinčio savo didelėm akytėm:D
Anonimas
5225
Tikrai, nieko nematau tose nuotraukose blogo. Visgi ne peroksidinės barakudos..
zvp
5225
Man tai labai patinka ;D
Anonimas
5225
ryza nera spalva
Anonimas
5225
gražios visos panos, jus rasistai duhamorai, tik i save žiurit kaip savo norus patenkint, o i moters nusispjaut , šudžiai jus bl
Anonimas
5225
pirma grazi
Anonimas
5225
tai nepatinka
Anonimas
5225
Antra ir paskutine visai nieko.
Anonimas
5226
visos grazios
Anonimas
5226
cia ne ryzi, cia readhead
Anonimas
5226
2 rыža
Anonimas
5226
ryžos spalvos nėra ;D
Anonimas
5226
2 ft slyksti
Anonimas
5226
www.youtube.com/watch?v=AosIaBZyytE
Vilius_4_eminem
5226
Man asmeniškai kaip tik visai nesužavėjo. Nekenčiu auskaro ausyje, antra visai nepatraukli.
Anonimas
5226
kai 2 foto pamaceu vos vakariene neislindo
Anonimas
5226
nepatinka asile fsio dabar ciulpsit visi
Anonimas
5226
pirma ir paskutine gera :-*
|

