trečia graži, kitos - nieko ypatingo.
Nejaugi rimtai - tau nepatinka ryža spalva?
Anonimas
5212
Anonimas
5221
Man trecia grazuole :)
xMeh
5225
koks man tas kaciukas mielas oi... Pukutis :)
Anonimas
5226
kaciukas geriauses kitu lievi
beerlife
5226
Čia trūksta to kašaro iš šreko, žiūrinčio savo didelėm akytėm:D
Anonimas
5227
Tikrai, nieko nematau tose nuotraukose blogo. Visgi ne peroksidinės barakudos..
zvp
5227
Man tai labai patinka ;D
Anonimas
5227
ryza nera spalva
Anonimas
5227
gražios visos panos, jus rasistai duhamorai, tik i save žiurit kaip savo norus patenkint, o i moters nusispjaut , šudžiai jus bl
Anonimas
5227
pirma grazi
Anonimas
5227
tai nepatinka
Anonimas
5227
Antra ir paskutine visai nieko.
Anonimas
5227
visos grazios
Anonimas
5227
cia ne ryzi, cia readhead
Anonimas
5227
2 rыža
Anonimas
5227
ryžos spalvos nėra ;D
Anonimas
5227
2 ft slyksti
Anonimas
5227
www.youtube.com/watch?v=AosIaBZyytE
Vilius_4_eminem
5227
Man asmeniškai kaip tik visai nesužavėjo. Nekenčiu auskaro ausyje, antra visai nepatraukli.
Anonimas
5227
kai 2 foto pamaceu vos vakariene neislindo
Anonimas
5227
nepatinka asile fsio dabar ciulpsit visi
Anonimas
5227
pirma ir paskutine gera :-*
|

