trečia graži, kitos - nieko ypatingo.
Nejaugi rimtai - tau nepatinka ryža spalva?
Anonimas
5209
Anonimas
5217
Man trecia grazuole :)
xMeh
5221
koks man tas kaciukas mielas oi... Pukutis :)
Anonimas
5222
kaciukas geriauses kitu lievi
beerlife
5223
Čia trūksta to kašaro iš šreko, žiūrinčio savo didelėm akytėm:D
Anonimas
5223
Tikrai, nieko nematau tose nuotraukose blogo. Visgi ne peroksidinės barakudos..
zvp
5223
Man tai labai patinka ;D
Anonimas
5223
ryza nera spalva
Anonimas
5223
gražios visos panos, jus rasistai duhamorai, tik i save žiurit kaip savo norus patenkint, o i moters nusispjaut , šudžiai jus bl
Anonimas
5223
pirma grazi
Anonimas
5223
tai nepatinka
Anonimas
5223
Antra ir paskutine visai nieko.
Anonimas
5223
visos grazios
Anonimas
5223
cia ne ryzi, cia readhead
Anonimas
5223
2 rыža
Anonimas
5223
ryžos spalvos nėra ;D
Anonimas
5223
2 ft slyksti
Anonimas
5223
www.youtube.com/watch?v=AosIaBZyytE
Vilius_4_eminem
5223
Man asmeniškai kaip tik visai nesužavėjo. Nekenčiu auskaro ausyje, antra visai nepatraukli.
Anonimas
5223
kai 2 foto pamaceu vos vakariene neislindo
Anonimas
5223
nepatinka asile fsio dabar ciulpsit visi
Anonimas
5223
pirma ir paskutine gera :-*
|

