trečia graži, kitos - nieko ypatingo.
Nejaugi rimtai - tau nepatinka ryža spalva?
Anonimas
5209
Anonimas
5218
Man trecia grazuole :)
xMeh
5222
koks man tas kaciukas mielas oi... Pukutis :)
Anonimas
5223
kaciukas geriauses kitu lievi
beerlife
5223
Čia trūksta to kašaro iš šreko, žiūrinčio savo didelėm akytėm:D
Anonimas
5224
Tikrai, nieko nematau tose nuotraukose blogo. Visgi ne peroksidinės barakudos..
zvp
5224
Man tai labai patinka ;D
Anonimas
5224
ryza nera spalva
Anonimas
5224
gražios visos panos, jus rasistai duhamorai, tik i save žiurit kaip savo norus patenkint, o i moters nusispjaut , šudžiai jus bl
Anonimas
5224
pirma grazi
Anonimas
5224
tai nepatinka
Anonimas
5224
Antra ir paskutine visai nieko.
Anonimas
5224
visos grazios
Anonimas
5224
cia ne ryzi, cia readhead
Anonimas
5224
2 rыža
Anonimas
5224
ryžos spalvos nėra ;D
Anonimas
5224
2 ft slyksti
Anonimas
5224
www.youtube.com/watch?v=AosIaBZyytE
Vilius_4_eminem
5224
Man asmeniškai kaip tik visai nesužavėjo. Nekenčiu auskaro ausyje, antra visai nepatraukli.
Anonimas
5224
kai 2 foto pamaceu vos vakariene neislindo
Anonimas
5224
nepatinka asile fsio dabar ciulpsit visi
Anonimas
5224
pirma ir paskutine gera :-*
|

