geras daiktas
Nepakeliamas - gaivumo jausmas
Anonimas
5228
ausriiine
5229
oh fuck:D
Anonimas
5230
zvaigždutė tai toks tepaliukas labai aitraus kvapo, nuo slogos ar kitų ligų. :D
Anonimas
5230
as ja tepdavaus ant nosies kai man uzsikimsdavo nosis :D
Anonimas
5230
as ne 90uju vaikas, paaiskinkit kas cia per dalykas? Niekad nemaciau nei naudojau.
Anonimas
5230
pameginkit pries kuria nors pamoka netoli akiu pasitept
Spameris
5230
Nežinau, man tai patinka jos kvapas.
Anonimas
5230
tai kad dar ir dabar yra tos zvaigzdutes, du indelius turiu. tokia pat kaip ir anksciau, net pkuote nepasikeite
Anonimas
5230
#4 zmogau (vaike), atsipeikėk, joks komentatorius neraso kad kitaip naudodavom
Anonimas
5230
Na as gimiau 97 metais, bet ka atsimenu tai kai man skruzdele "apmyzdavo" ranka tai ta zvaigzute tepdavaus. Nuo jos dar labiau griauzdavo, va ka as atsimenu apie ta zvaigzdute ir pagal jusu komentarus sprendziu kad kazkam kitam ja naudodavo :)
beerlife
5230
smarvė ta žvaigždutė
Anonimas
5230
legendine zvaigzdute :D tik90 metu vaikai ja atsimins
Anonimas
5230
:D
|

