Nesuprantu, - ko jis spokso į mane, juk aš jo net nepažįstu.

2011.12.15 Rendolfas
  • 139
7
Nesuprantu,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5172    
Tokiu debiliu paklaustum kas butu jei saule uzgestu... Sakytu iskart tamsu butu :D Paklausinekit bahureliai mergu, jos visiskai nesupranta kur gyvena :D
gitaristas 5304    
OO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
ksadhjnsqjnsdjnqsqdl,atsiprasau,valiau klaviatura
Geras_Iksas 5304    
galvotu bent su vienu is ju tai suprastu turbut daugiausiai is cia komentavusiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
Nu naaaaaaa :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
#1su savim kalbet megsti ?
dewaperang 5304    
- kai paaugsi suprasi..
Grįžti į viršų