Tokiu debiliu paklaustum kas butu jei saule uzgestu... Sakytu iskart tamsu butu :D Paklausinekit bahureliai mergu, jos visiskai nesupranta kur gyvena :D
Nesuprantu, - ko jis spokso į mane, juk aš jo net nepažįstu.
Anonimas
5172
gitaristas
5304
OO
Anonimas
5305
ksadhjnsqjnsdjnqsqdl,atsiprasau,valiau klaviatura
Geras_Iksas
5305
galvotu bent su vienu is ju tai suprastu turbut daugiausiai is cia komentavusiu
Anonimas
5305
Nu naaaaaaa :|
Anonimas
5305
#1su savim kalbet megsti ?
dewaperang
5305
- kai paaugsi suprasi..
|

