Tokiu debiliu paklaustum kas butu jei saule uzgestu... Sakytu iskart tamsu butu :D Paklausinekit bahureliai mergu, jos visiskai nesupranta kur gyvena :D
Nesuprantu, - ko jis spokso į mane, juk aš jo net nepažįstu.
Anonimas
5170
gitaristas
5303
OO
Anonimas
5303
ksadhjnsqjnsdjnqsqdl,atsiprasau,valiau klaviatura
Geras_Iksas
5303
galvotu bent su vienu is ju tai suprastu turbut daugiausiai is cia komentavusiu
Anonimas
5303
Nu naaaaaaa :|
Anonimas
5303
#1su savim kalbet megsti ?
dewaperang
5303
- kai paaugsi suprasi..
|

