O kad vyrai - taip žiūrėtų į moters intelektą.

2011.10.12 Rendolfas
  • 86
19
O kad vyrai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5053    
aišku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5077    
Kad jos taip rodytu savo intelekta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5130    
Tai tegu jį ir demonstruoja, tada ir žiūrėsim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
NUoriu paliest... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
tada zmonija isnyktu :D
Nuotraukos nėra
ipdy 5361    
Tokio nerasta!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5365    
Uoj ble nerdė kažkokia parašė stora noliferė tipo išsilavinus. Pasiskaitykit apie žmogaus, o ypač vyro prigimtį, nu nerasit vyro kuriam nepatiktų daili mergina, eikit pavalgykit dar čipsų ir sėdėkit prie pc sūtraukos, vaikai kažkokie, nueikit į mokyklą, pas bio mokytoją paklauskit, gal paaiškins.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5366    
O kad moterys turetu toki intelekta...
Mr.Troll 5366    
Koks dar moters intelektas? Tai tik mitas. Svarbiausiai papai ir sikna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5367    
O KAIP GALIMA ZIURET I INTELEKTA?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5367    
Neziurim nes nera tokio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5367    
Uztektu atsiverst kokia istorijos knyga ir pamatytum...
Nuotraukos nėra
grafauskas 5367    
O vyrai turi? Niekad dar nemaciau intelektu pasizymincio vyro.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5367    
sitas uzpakaliukas fotkei tikrai neturi intelekto, gerai pasake Punceka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5367    
i ka toki spoksot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5367    
ne visos jo turi tiek, kad būtų verta žiūrėt.
Taute 5367    
Intelektualės gi atsirado..
timeless 5367    
O moterys dar toki turi :O ?
Punceka 5367    
Kai neturi ką parodyti, imi rodyti tai. :) va tau ir visas intelektas.
Grįžti į viršų