nesutinku. Esu vezys ir vairuoju ramiai ir atsargiai. Niekada nestatau masinos per dvi vietas ar kreivai. Nes visada stengiuosi kelyje ir aiksteleje buti tokiu, kad nekelciau kitiems vairuotojams gresmes ir visad tikiuosi kad ir kiti vairuotojai man bus mandagus ir elgsis kelyje atsargiai
O koks tu vairuotojas?
Anonimas
4840
Anonimas
4840
O,tai as labai saugus-skorpas.
Anonimas
4840
#9 Jautis irgi. Bet čiuj čia Justin Beiber fanė, tai nepritariu.
Anonimas
4840
Jautis.
Anonimas
4840
Skorpionas :P
Anonimas
4840
#4 Siaip jeigu gerai prisimenu kaip per radija apie sita statisktika kalbejo. Ja sukure draudimo imones, pagal avariju skaiciu ir t.t Vis vien juk avarijos metu yra zinomi kaltininko gimimo menesis ir diena, tai vat va taip galimna sukurti tokia statistika.
Geras_Iksas
4840
as vairuotojas su baltais galiniais kalpokais ir su dauzta bagazine nes pakeista nuo kitos masinos spalva neatitinka. o ka?
Anonimas
4841
Tai kuo daugiau raudonos, tuo prastesnis vairuotojas?
Anonimas
4841
Pagal ka cia sprendziama?
Anonimas
4841
oh my..dvynys :D
Ignassin
4841
#1 Tai iš tikrųjų nesi ožiaragis? :/
Anonimas
4841
As oziaragis :D bet siaip sitie horoskopai yra issigalvojimas :P
|

