nesutinku. Esu vezys ir vairuoju ramiai ir atsargiai. Niekada nestatau masinos per dvi vietas ar kreivai. Nes visada stengiuosi kelyje ir aiksteleje buti tokiu, kad nekelciau kitiems vairuotojams gresmes ir visad tikiuosi kad ir kiti vairuotojai man bus mandagus ir elgsis kelyje atsargiai
O koks tu vairuotojas?
Anonimas
4844
Anonimas
4844
O,tai as labai saugus-skorpas.
Anonimas
4845
#9 Jautis irgi. Bet čiuj čia Justin Beiber fanė, tai nepritariu.
Anonimas
4845
Jautis.
Anonimas
4845
Skorpionas :P
Anonimas
4845
#4 Siaip jeigu gerai prisimenu kaip per radija apie sita statisktika kalbejo. Ja sukure draudimo imones, pagal avariju skaiciu ir t.t Vis vien juk avarijos metu yra zinomi kaltininko gimimo menesis ir diena, tai vat va taip galimna sukurti tokia statistika.
Geras_Iksas
4845
as vairuotojas su baltais galiniais kalpokais ir su dauzta bagazine nes pakeista nuo kitos masinos spalva neatitinka. o ka?
Anonimas
4845
Tai kuo daugiau raudonos, tuo prastesnis vairuotojas?
Anonimas
4845
Pagal ka cia sprendziama?
Anonimas
4845
oh my..dvynys :D
Ignassin
4845
#1 Tai iš tikrųjų nesi ožiaragis? :/
Anonimas
4845
As oziaragis :D bet siaip sitie horoskopai yra issigalvojimas :P
|

