Pas tave irgi, - pasibaigė atsikeliant 11h ryto ir peržiūrint demotyvacijas...

2011.08.24 Rendolfas
  • 149
15
Pas tave irgi,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4870    
Em...yra tokių bernų,kurie išvis neplanuoja tokios vasaros arba įvykdo tą planą? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
suka vasara baigesi
Eco 5417    
Tuoj ištempsiu visą vasarą taip, sunku...

You mad?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
Noliferiai jei sedit prie pc tai ir sedekit.vistiek nesportuosit
Nuotraukos nėra
kukusas 5417    
bevaliai
Kira 5417    
Bet as neturejau plano vasarai ._.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
pratempiau savaite, ir ir tai be prisispaudimu begiojimu ir atsilenkimu
Nuotraukos nėra
PowDer 5417    
Atspejo autorius :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
atsilenkimus ir as galvojau darysiu, galvojau... :[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
100atsispaudimu padaryt per visa diena cia huijne :D 50atsispaudimu per viena minute, poto pailsek 5-10min ir vel padaryk 50. ir vsio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
#3 get out of here, make us happy
Spartasaurus 5418    
vasaros planas :

1. Nuskristi y uzsieni
2.Ten pasilikti

Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
cia prasove...per vasara tai ivygdziau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
pas mane planas begt vakare
kasiakas 5418    
Ir sakau ble, ką galėjau užmiršt :/
Grįžti į viršų