Pas tave irgi, - pasibaigė atsikeliant 11h ryto ir peržiūrint demotyvacijas...

2011.08.24 Rendolfas
  • 149
15
Pas tave irgi,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4871    
Em...yra tokių bernų,kurie išvis neplanuoja tokios vasaros arba įvykdo tą planą? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
suka vasara baigesi
Eco 5418    
Tuoj ištempsiu visą vasarą taip, sunku...

You mad?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
Noliferiai jei sedit prie pc tai ir sedekit.vistiek nesportuosit
Nuotraukos nėra
kukusas 5418    
bevaliai
Kira 5418    
Bet as neturejau plano vasarai ._.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
pratempiau savaite, ir ir tai be prisispaudimu begiojimu ir atsilenkimu
Nuotraukos nėra
PowDer 5418    
Atspejo autorius :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
atsilenkimus ir as galvojau darysiu, galvojau... :[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
100atsispaudimu padaryt per visa diena cia huijne :D 50atsispaudimu per viena minute, poto pailsek 5-10min ir vel padaryk 50. ir vsio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
#3 get out of here, make us happy
Spartasaurus 5419    
vasaros planas :

1. Nuskristi y uzsieni
2.Ten pasilikti

Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
cia prasove...per vasara tai ivygdziau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
pas mane planas begt vakare
kasiakas 5419    
Ir sakau ble, ką galėjau užmiršt :/
Grįžti į viršų