as pasijimciau pagali perbraukciau ir kelias laisvas
Pasirink: - Praeini pro šį tarpą arba palaižai bomžui kiaušus
Anonimas
4642
Anonimas
5073
#17 tu žinai ką reiškia žodis "FOBIJA"????
Anonimas
5073
Ko čia bijot tų vorų? Jei tik nenuodingi tai drąsiai einu per voratinklius :D
Anonimas
5073
#14 tai laizyk bomzo kiausus
Anonimas
5074
tikrai nezadu kiaushu laizyt ! fufufufuf!
coliuke_
5074
#13 Ten trolis, bandantis pavogt mano tapatybę. :D
Anonimas
5074
#4 wow, coliuke :D
Firework
5074
Renkuosi arba :D bet jei šiaip, tai vorų visiškai nebijau ;]
Anonimas
5074
#10 Muilas ir vanduo - laizyk i sveikata
Anonimas
5074
Ziebtuvelis - voratinklis lengvai dega
Anonimas
5074
Renkuosi... c varianta.
Anonimas
5074
renkuosi peršokti per šita ir isparditi bomžui kiaušus
Panvezys
5074
pzdc. Kvailesnės demotyvacijos nesu matęs. Kas dar gali tokias tvirtint? Gydykitės
Anonimas
5074
d 9usk gaidyus
Anonimas
5074
Nieko nesirenku ir apeinu aplink.
Anonimas
5074
Jo, as irgi megstu kiausus bomzu
Anonimas
5074
renkuos palaizyti sita tarpa
Anonimas
5074
Kad ir kaip šlykštu būtų pripažinti renkuosi kiaušus.
Anonimas
5074
O gal tu esi tiesiog duhas,kad duodi tokius pasirinkimus?
|

